ترجمه سایت

ترجمه از جمله خدماتی است که در زمینه های مختلف کاربرد دارد، از مسائل شخصی تا امور تحصیلی و کسب و کار. بسیاری از افراد وقت کافی برای انجام ترجمه به صورت شخصی ندارند و برخی دیگر دانش یا مجوز تایید آن را؛ به همین دلیل افراد نیاز به دارالترجمه و مترجم رسمی پیدا میکنند. اهمیت ترجمه درست در مواردی مانند مهاجرت ، ادامه تحصیل یا برقراری روابط تجاری با کشورهای دیگر مشخص میشود.


ترجمه وب سایت

در روند کسب و کار مخصوصا بازارهای بین المللی توانایی ارتباط و ارائه محصول به زبان مشترک با خریداران یکی از مهمترین موارد میباشد. علاوه بر امور مربوط به قراردادها و متون تجاری، در مرحله پیش از آن که جذب مشتری یا طرف معامله است، ترجمه دقیق تعریف و مفهوم مورد معامله بسیار اهمیت دارد. ترجمه تخصصی در حوزه تجارت نقش بسیار مهمی را در برقراری معاملات دارد، چرا که انتقال لغات تجاری به معنای دقیقش میتواند نظر مثبت طرف خارجی معامله را جذب کند.

این روزها در تجارت های بین المللی یکی از نکات ضروری و کم هزینه بازاریابی الکترونیکی و داشتن وب سایت به زبان های مختلف است، همانطور که میتوانید بررسی کنید بیشتر وب سایت های موفق در سطح جهانی از دو یا چند زبان استفاده میکنند زیرا امروزه اولین راهی که هر فرد برای خرید محصول یا دست یابی به خدمات مورد نظرش انتخاب میکند، جستجو در سایت های اینترنتی است.


زبان ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت ها در ایران عمدتا به زبان های انگلیسی ، ترکی، عربی و روسی انجام میشوند، زیرا با توجه به همسایگی ما با کشورهایی که از این زبان ها استفاده میکنند، شرکت های تجاری میتوانند قدم در عرصه بین المللی بگذارند. البته بیشترین خدمات ترجمه مورد نیاز در دنیا به زبان انگلیسی میباشد، زیرا پرکاربرد ترین زبان بین المللی و زبان مشترک تقریبا تمام مردم دنیا میباشد. همچنین شخص یا شرکتی که میخواهد ترجمه وب سایت خود را تنها به یک زبان خارجه انجام دهد، انگلیسی بهترین گزینه برای جذب مشتری از هر کشور و زبانی است.


ترجمه وب سایت نیلگام

برخی از مدیران برای چند زبانه بودن سایت های خود تصمیم میگیرند از مواردی مانند WPML و nLingual برای ترجمه خودکار استفاده کنند؛ که قطعا این برنامه ها اشکالات زیادی در ترجمه مفهوم محتوای وب سایت دارند زیرا از ترجمه لغوی استفاده میکنند. کارشناسان دفتر ترجمه رسمی نیلگام با تجربه و تخصص خود در زمینه تجارت الکترونیک ، علاوه بر ترجمه دقیق و درست صفحه اصلی در کوتاه ترین زمان ، محتوا و محصولات وب سایت شما را به کسب موفقیت در بازارهای جهانی نیز نزدیک تر میکنند.

خدمات دارالترجمه رسمی نیلگام در بخش ترجمه سایت :

•         ترجمه کامل محتوای سایت به زبان انگلیسی و بالعکس

•         ترجمه وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب

•         بومی سازی درست وب سایت

طراحی سایت و سئو سایت : آوینا پرداز

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ بوده و متعلق به شرکت نیلگام می باشد .